R E A L I Z A Č N Ý    P L Á N

Realizačný plán na roky 2005 - 2006:

Strategická aktivita č. 2:

1. Podpora, vytváranie podmienok a koordinácia činností a služieb pri príprave a realizácii vlastných rozvojových programov v regióne.  Osobitne zabezpečiť prípravu a realizáciu nosných rozvojových programov zdrženia Zoznam nosných rozvojových projektov priebežne aktualizovať. Vyhľadať strategického investora alebo parciálnych investorov na realizáciu nosných rozvojových programov.

2. Podpora, vytváranie podmienok a koordinácia činností a služieb pri príprave a realizácii cudzích rozvojových programov v regióne. Monitoring, poradenstvo, rozsev informácií.

3. Podpora, vytváranie podmienok a koordinácia činností a služieb pri príprave a realizácii osobitných rozvojových programov vo väzbe na projekt E-81 Vážska vodná cesta s prepojením na projekt E-30 Vodná cesta Dunaj – Váh - Odra .

Súčinnosť s investorom pri priebežnej kontrole a spresňovaní harmonogramu prípravy VD Sereď – Hlohovec.

4. Monitoring za účelom spresňovania investičných aktivít a nevyužitých kapacít miest, obcí a dotknutých podnikateľských subjektov v okresoch Piešťany, Hlohovec, Sereď a v južnej časti Trnavského samosprávneho kraja s cieľom dosiahnutia synergických efektov a optimálneho využitia a zhodnotenia územia, sociálneho a ekonomického potenciálu v mikroregióne i mimo neho).